pływalnia

Obiekt, oddany do użytku w 1995 r. pełni funkcję sportowo – rekreacyjną i  jest jedynym takim miejscem w Skierniewicach. Mieści dwa baseny – duża niecka dostosowana jest do organizacji zawodów pływackich, natomiast mała niecka ze zjeżdżalnią i jacuzzi pełni rolę rekreacyjną.

Oprócz nauki, czy doskonalenia techniki pływania można również modelować swoją sylwetkę na zajęciach Aqua Aerobiku. Ponadto nasi Klienci mogą skorzystać z solarium, sauny, siłowni czy gabinetu odnowy biologicznej.

Bierni obserwatorzy zmagań wyczynowców mogą zająć miejsce na widowni mieszczącej ok. 250 osób. Na terenie obiektu znajdują się także dwa atomaty z przekąskami, napojami oraz czepkami pływackimi i pieluchami jednorazowymi do kąpieli dla dzieci.

Pływalnia jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dobrze wyposażone zaplecze techniczne oraz parking.

Na Pływalni organizowanych jest wiele imprez sportowych, w tym o znaczeniu krajowym i międzynarodowym – Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu, Grand Prix Polski w Pływaniu, Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej w Pływaniu, Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym, Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym.

Pływalnia Miejska "NAWA" Sp. z o. o.

ul. B. Prusa 6a

96-100 Skierniewice

NIP 836-13-31-395

tel.: 46 833 89 69; fax: 46 832 73 43

baner - plansza informacyjna PFR pion srodkowa
Skip to content