O nas

Pływalnia swoją działalność rozpoczęła w 1995 r., natomiast jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Pływalnia Miejska NAWA funkcjonuje od 1996 roku.

W skład Pływalni Miejskiej NAWA Sp. z o. o. wchodzą:

Spółka realizuje projekty, które mają na celu zachęcenie do poznania, oprócz pływania, różnych dyscyplin sportowych przez dzieci i młodzież szkolną. Propaguje zdrowy i aktywny styl życia, a także dba o podnoszenie sprawności fizycznej młodych, jak i starszych mieszkańców Skierniewic i okolic. Prowadzi także grupową naukę oraz doskonalenie pływania  dla dzieci (od lat 5) oraz dorosłych.

Pływalnia ma na swoim koncie bardzo wiele imprez sportowo-rekreacyjnych o zasięgu lokalnym, jak również ogólnopolskim. Na stałe w jej organizację wpisał się Piknik Rodzinny ZALEWAYA, Biesiada Skierniewicka, a także coroczny Bal Noworoczny z udziałem Prezydenta Miasta Skierniewice. Podczas wakacji oraz ferii organizuje wiele zajęć dodatkowych dla dzieci m.in. turnieje pływackie, animacje. Popularne są również wodne imprezy typu Christmas Pool Party.  Od roku 2009 spółka zajmuje się organizacją handlu ulicznego podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Skip to content