W  środę 20.06.2018r. odbyły się zawody podsumowujące rok (dwa semestry) Nauki Pływania najmłodszych grup (5-8 lat) w Szkółce Pływania, której organizatorem była Pływalnia Miejska NAWA.

W zawodach wzięło udział około 30 zawodników z 4 grup. Dla dzieci zaplanowano 6 konkurencji indywidualnych w formie zabawy jak i wykazania się umiejętnością pływania m.in. zjazd ze zjeżdżalni, wyławianie skarbów, skok do celu jak i pokazanie zdobytych umiejętności na dużym basenie (na głębokiej wodzie).

Po raz kolejny zawodnicy pływający pod okiem naszego instruktora świetnie się spisali podczas zawodów i każdy z pozytywnym skutkiem ukończył powierzone mu zadanie na dystansie w wodzie. Organizatorzy jak i instruktor Pani Ela są dumni z progresu, który zanotowali wszyscy startujący po ostatnich zawodach Mikołajkowych, które odbyły się w grudniu po I semestrze nauki.

Cieszymy się, że taka liczna grupa rodziców i dzieci Nam zaufała i sumiennie brała udział w zajęciach nauki pływalnia. Każdy z zawodników po udanych startach otrzymał pamiątkowy certyfikat i medal. Gratulujemy!

Skip to content