22 czerwca 2019 roku nad Zalewem „Zadębie” w Skierniewicach odbył się X Plażowy Piknik Rodzinny ZALEWAYA. Głównym organizatorem była Pływalnia NAWA.

Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Na scenie można było obejrzeć występy wokalne, taneczne, sportowe, magiczne oraz Gwiazdy wieczoru, którymi byli: Krzysztof Skiba, zespół B-QLL oraz CHŁOPAKY. Dumną Gospodynią Imprezy była serwowana dla wszystkich zupa zalewajka, przygotowana przez Fundację „Połączeni Pasją”. Poza tym można było skorzystać z wielu innych atrakcji m.in.: wziąć udział w turnieju „Ustrzel Gola” o puchar Prezesa Pływalni NAWA, wziąć udział w konkurencjach sportowych dla całej rodziny, były także pokazy, warsztaty, wystawa robotów lego, znakowanie rowerów, serwis rowerów i wiele innych. Jeśli ktoś zgłodniał mógł skorzystać z oferty gastronomicznej dostępnej na Pikniku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wsparli Nas w organizacji Pikniku, patronom medialnym za nagłośnienie Imprezy oraz wszystkim odwiedzającym za dobrą zabawę i obecność. Do zobaczenia za rok!

 

 

Skip to content