30 listopada 2021 roku w Pływalni odbyła się Zimowa Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligii Pływackiej o Puchar Prezesa PM Nawa.
W zawodach wzięli udział uczniowie klas I-VIII (roczniki 2014-2007) Skierniewickich szkół podstawowych. Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród uczniów ze skierniewickich szkół, promowanie form aktywnego spędzania czasu oraz nauki i doskonalenia pływania.
➡ Zawodnicy brali udział w konkurencjach sztafet oraz na dystansach 25 i 50 metrów stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 407 punktów 🥇. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie zdobywając 198 punktów 🥈. Na miejscu trzecim podium uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z 146 punktami 🥉. Gratulujemy!
Liczymy, że w Edycji Letniej wystartują wszyscy Ci zawodnicy, którzy ze względu na sytuację pandemiczną w kraju nie wzięli udziały w zawodach i wysoka frekwencja pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów.
Skip to content