Szanowni Państwo, pomimo tego, że Obiekt jest nieczynny z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju, My nie próżnujemy.  Wierzymy, że już niebawem będziemy mogli ponownie działać i otworzyć Pływalnię oraz w pełnym wymiarze korzystać z infrastruktury nad Zalewem „Zadębie”! Dlatego też codziennie wykonujemy wszelkie prace, które zbliżają Nas do tego dnia:

✔️ cały czas odbywają się prace porządkowe i remontowe na terenie Pływalni oraz wokół Obiektu ( m.in. czyszczenie, konserwacja niecek basenowych, regeneracja sprzętu do uzdatniania wody, malowanie, fugowanie).

Powyższa regeneracja sprzętu do uzdatniania wody oraz konserwacja niecek odbywa się bez konieczności wypompowywania wody z niecek – robimy to na minimalnym poziomie wypuszczenia wody, tak, aby w każdej chwili móc ruszyć z działanością basenów.  Woda w nieckach basenowych oraz na użytek socjalny w czasie postoju Obiektu podgrzewana jest wyłącznie energią cieplną pochodzącą z paneli solarnych umieszczonych na dachu Pływalni.

 

Nad Zalewem „Zadębie” :

✔️ na boisko do siatkówki został nawieziony nowy piach
✔️ zjeżdżalnie przeszły prace konserwacyjne oraz kompleksowy profesjonalny przegląd
✔️ specjalistyczny przegląd przedszedł także WAKE oraz wszystkie urządzenia Wake Parku (Kickery). Wszystkie urządzenia zostały już rozstawione na wodzie przez Naszych Pracowników
✔️ teren nad Zalewem jest cały czas doglądany. Dbają o niego Nasi Pracownicy.

Czekamy z niecierpliwością na start! Mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy !

Skip to content