Szanowni Państwo!
WŁAŚNIE MIJA 25 LAT ISTNIENIA PŁYWALNI „NAWA”!
⭐️ ⭐️ Rok 2020 jest dla Nas rokiem jubileuszowym. 25 lat temu Pływalnia oficjalnie rozpoczęła działalność i otworzyła swoje drzwi dla mieszkańców Skierniewic.
⭐️ ⭐️Ten miniony czas obfitował w wiele imponujących wydarzeń, imprez sportowo-rekreacyjnych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Pływalnię odwiedziło niemało wspaniałych gości, a z usług korzystają zarówno klienci indywidualni w ramach relaksu i poprawy samopoczucia, jak i zawodowi pływacy.
⭐️⭐️Realizujemy projekty, które mają na celu zachęcić do poznania, oprócz pływania, różnych dyscyplin sportowych przez dzieci i młodzież szkolną. Propagujemy zdrowy i aktywny styl życia, a także dbamy o podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców Skierniewic i okolic. Prowadzimy również naukę oraz doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych.
⭐️⭐️ Obecny czas niestety nie pozwala, abyśmy razem z Wami osobiście świętowali jubileusz… Dlatego uczcimy go tutaj, wirtualnie!
 Od poniedziałku (26.10.) przez 5 dni zabierzemy Was w niezwykłą podróż!  Wrócimy do historii Pływalni, jej początku oraz do najważniejszych wydarzeń! To będzie naprawdę ciekawa wycieczka!
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania! Przed Nami jubileuszowy tydzień!

 

Skip to content