inne-turneje

inne-rekreacyjne

Piłka Siatkowa

III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej dla Mariusza

W minioną niedzielę (13.12.2015 r.) w halach OSiR NAWA odbył się III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „NAWA” w Skierniewicach. Po raz pierwszy zawody zostały rozegrane na dwóch halach jednocześnie. Natomiast po wyłonieniu ćwierćfinalistów rozgrywki zostały przeprowadzone tylko w Hali OSiR NAWA nr 1 przy ul. Pomologicznej 10.

Podczas III Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej została przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz jednego z siatkarzy, wieloletniego zawodnika UKS Korabka, który wraz z zespołem brał udział w kilku edycjach Skierniewickiej Ligi Siatkówki – Mariusza Misiura.

W dniu 30 maja br. Ośrodek Sportu i Rekreacji "NAWA" zorganizował na plaży przy Zalewie "Zadębie" Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn.
Do zawodów przystąpiło 11 par ze Skierniewic, Mszczonowa, Żyrardowa, Łowicza, a nawet Płocka. Zwycięzcy zawodów zostali udekorowani przez organizatora medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Otwarte Mistrzostwa Skierniewic w Siatkówce Plażowej Mężczyzn odbyły się w dniu 26.07.2014. nad skierniewickim Zalewem Zadębie.

kiedy: 26 lipca 2014 r.

godz.: 10:00

gdzie: Zalewem "Zadębie" przy ul. Konwaliowej

kontakt: 508503243