Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
O nas

Dwadzieścia lat minęło …

 

Pływalnia swoją działalność rozpoczęła w 1995 r., natomiast jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Pływalnia Miejska NAWA funkcjonuje od 1996 roku.

W 2012 r. pływalnia przejęła zadania i obowiązki Ośrodka Sportu i Rekreacji, a co za tym idzie zmieniła nazwę na Ośrodek Sportu i Rekreacji „NAWA” Sp. z o. o. (2013 r.). Po fuzji OSiR NAWA zarządzał wieloma obiektami sportowo-rekreacyjnymi, m.in.: pływalnią, halami sportowymi, stadionami, placami zabaw, boiskami Orlik, zalewem „Zadębie” czy lodowiskiem „Biały Orlik”.

Rok 2016 przyniósł kolejną zmianę w postaci podziału spółki na dwie mniejsze – Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Pływalnia Miejska „NAWA”. Obecnie w skład Pływalni Miejskiej NAWA Sp. z o. o. wchodzą:

Spółka realizuje przede wszystkim projekty, które mają na celu zachęcenie do poznania różnych dyscyplin sportowych (głównie pływanie, ale nie tylko) przez dzieci i młodzież szkolną, a także podnoszenie sprawności fizycznej młodych, jak i starszych mieszkańców Skierniewic i okolic.

Pływalnia Miejska NAWA ma na koncie bardzo wiele imprez sportowo-rekreacyjnych o zasięgu lokalnym, jak również ogólnopolskim. Ponadto od roku 2009 spółka zajmuje się organizacją handlu ulicznego podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Dziękujemy !!!