Nastąpiła zmiana terminu Otwartych Zimowych Mistrzostw Skierniewic w Pływaniu.

Zawody odbędą się 24 stycznia br., godzina bez zmian.

Regulamin OZMSwP

Zgoda Rodziców/Opiekunów

Rozgrzewkę oraz mecz pokazowy dla uczestników zawodów poprowadzi skierniewicka drużyna hokejowa - Raki Skierniewice.

Regulamin Otwartych Zawodów Hokejowych

Zgoda na udział nieletnich w Otwartych Zawodach Hokejowych

Dziękujemy za miniony sezon łyżwiarski !

Drodzy Miłośnicy łyżwiarstwa,

z przykrością informujemy, że sezon 2015/2016 na Białym Orliku został zamknięty.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ był to jeden z trudniejszych sezonów ze względu na kaprysy aury.

Do zobaczenia w grudniu :-)

Zmiany w funkcjonowaniu lodowiska "Biały Orlik"

Otwarte Zawody Łyżwiarskie

Do pobrania: REGULAMIN oraz OŚWIADCZENIE

OTWARCIE Lodowiska "Biały Orlik"

Jutro (wtorek - 15.12.2015 r.), godz. 16:00 - OTWARCIE skierniewickiego Lodowiska "Biały Orlik" !!!

Udostępniajcie, zapraszajcie, zabierajcie znajomych i przybywajcie na lodowisko, bawimy się za FREE (należy mieć przy sobie dokument, np. legitymację, NIE może to być dowód osobisty)!!!

Do zobaczenia !!!

Mikołajkowe Fit Family

Listopadowy Turniej Tenisa Ziemnego

W dniu 28 listopada br. (sobota) Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA Skierniewice zorganizował w Hali OSiR NAWA nr 3 przy ul. Tetmajera 7 - Turniej Tenisa Ziemnego. Do rozgrywek stawiło się aż 19 młodych zawodników i zawodniczek. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek, a najlepsi dyplomy oraz medale.

W dniu 15 listopada br. Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA po raz kolejny zorganizował w Hali OSiR NAWA nr 1 Turniej Tenisa Stołowego.

Rozgrywki zostały podzielone na dwie kategorie - młodzież i dorośli.

W piątek (7 lutego br.), na Lodowisku przy ul. Szarych Szeregów odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju "Mistrzowie Białego Orlika", które zorganizował OSiR NAWA.

"Rodzinne Zawody Łyżwiarskie"

W niedzielę (26 stycznia), na lodowisku "Biały Orlik", odbyły się "Rodzinne Zawody Łyżwiarskie", w których mogli wziąć udział zespoły złożone z dorosłego opiekuna i niepelnoletniego dziecka. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swych umiejętności łyżwiarskich w dwóch, wymagających konkurencjach - "Zaprzęg Renifera" oraz "Sztafeta Rodzinna".
W każdej z konkurencji była prowadzona odrębna klasyfikacja.

Najlepszy Zaprzęgiem Renifera okazał się zespół Wójcik Zuzanna i Paweł (39:63), na miejscu drugim Krzesak Aleksandra i Zuzanna (43:84), które wyprzedziły Werker Wojciecha i Julię (51:71).
W "Sztafecie Rodzinnej" również wygrała drużyna Wójcik Zuzanna i Paweł (1.03.73), tuż za nimi Werker Wojciech i Julia (1.14.45), a na podium zamknęły Krzesak Aleksandra i Beata (1.20.70)

Wszystkie zwycięskie oraz przybyłe zespoły otrzymały od OSiR "NAWA" słodkie upominki.

"Gwiazdka na Lodzie"

W sobotę (21 stycznia), na lodowisku "Biały Orlik" odbył się Turniej Zabawowo-Sportowy "Gwiazdka na Lodzie". Najchętniej swoje umiejętności łyżwiarskie prezentowali Ci najmłodsi i Ci trochę starsi. Każdy kto brał udział w zawodach otrzymał słodki upominek tematycznie związany z imprezą, czyli czekoladowego mikołaja, natomiast Ci co trochę zmarzli mogli rozgrzać się przy gorącej herbacie.
W kategorii do lat 8, pierwsze miejsce zajęła Zuzia Pryk, drugie Julia Werker, zaś trzecie Beronika Jędrych. Wśród 9-13-latków wygrał Szwed Ernest, tuż za nim uplasował się Jakub Sułek, który tylko o "włos" wyprzedził Amelię Małkus. Kategoria do lat 20 została zdominowana przez mężczyzn, pierwszy - Mikołaj Przybysz, drugi - Michał Nowak, trzeci - Karol Zdun. Wszyscy, którzy znaleźli się na podium otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.
Serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas !!!

Turniej Tenisa Ziemnego

W minioną sobotę, 30 grudnia, OSiR NAWA zorganizował Turniej Tenisa Ziemnego, w którym wzięło udział 23 dzieci, w 4 kategoriach wiekowych: do lat 8; 10; 12 i 14. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe. Turniej został rozegrany w Hali OSiR nr 2 przy ul. Pomologicznej 8.