Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy

BAL NOWOROCZNY 2019

W imieniu Prezydenta Skierniewic Pana Krzysztofa Jażdżyka oraz Rady Miasta Skierniewice mamy zaszczyt zaprosić Państwa na BAL NOWOROCZNY, który odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w Hali Sportowej nr 2 (OSiR Skierniewice) przy ul. Pomologicznej 8. Uroczyste powitanie gości nastąpi o godzinie 20:00.

Szampańską zabawę do białego rana zapewni zespoł DRUGI TYDZIEŃ, a Gwiazdą Wieczoru będzie LUIGI PAGANO!

Zaproszenia będzie można nabyć w Pływalni Miejskiej NAWA przy ul. B.Prusa 6A. O dacie rozpoczęcia sprzedaży poinformujemy niebawem. Kontakt: Gabriela Małyszko - 46 833 89 69 lub 512 178 899. E-mail: g.malyszko@pm.nawa-skierniewice.pl

Część wpływów z tytułu sprzedanych zaproszeń zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Serdecznie zapraszamy! ! !

CHRISTMAS POOL PARTY

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Ale zanim świąteczna gorączka udzieli się na dobre zapraszamy na Pływalnie na świąteczną wodną imprezę CHRISTMAS POOL PARTY!

14 grudnia w godzinach 19:00 -21:30 zabierzemy uczestników Imprezy w świąteczny świat Św. Mikołaja. Sam bowiem zaszczyci Nas tego dnia swoją wizytą! Poza tym: świąteczna opowieść: Gdzie się podział Św. Mikołaj? , wodny tor przeszkód, warsztaty świąteczne, balonowe cuda, gry i zabawy w wodzie i wiele innych atrakcji! I jak na Święta przystało prezenty dla Wszystkich Uczestników! Bilety do nabycia od 10 grudnia 2018 w kasie PM Nawa w II turach: o godzinie 9:00 i godzinie 17:00. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN CHRISTMAS POOL PARTY 2018

 

SSLP EDYCJA ZIMOWA SP - 29.11.2018

29 listopada 2018 w Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Zimowa Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach.

Impreza ta organizowana jest już od 1996 roku czyli 22 lata. Przez te lata zawody w Skierniewicach na Pływalni ewoluowały. Początkowo zawody nosiły nazwę Grand Prix Skierniewic, po czasie nazwa imprezy zmieniła się na Mistrzostwa Skierniewic, a od ponad 4 lat Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka jest już tradycją w harmonogramie wydarzeń sportowych.  

W rywalizacji wzięło udział 353 zawodników z 6 zgłoszonych szkół podstawowych ze Skierniewic.  Szkoły wystawiały zawodników klas I-VI w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych. Dla zawodników z klas I dla których była to pierwsza tego rodzaju impreza Organizatorzy wręczyli dyplomy i słodki upominek. Następnie pierwszaki uroczyście otworzyły wydarzenie biorąc udział w defiladzie szkół, otwierając oficjalnie Szkolną Ligę Pływacką w roku szkolnym 2018/2019. Wszyscy zgłoszeni zawodnicy wystartowali w swoich konkurencjach, większość pływaków poprawiła swoje rekordy życiowe. Organizatorów raduje fakt, że Szkolna Liga cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców jak i dzieci, ponieważ trybuny były wypełnione po brzegi. Nie zabrakło wsparcia i dopingu dla startujących. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Po zakończeniu rywalizacji II blok zawodów przywitali uczniowie klas IV-VI, u których przewidziane były 3 konkurencje indywidualne. Na zwycięzców czekały medale.

Kolejna tym razem Edycja Letnia Szkolnej Ligi Pływackiej zaplanowana jest na kwiecień. Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Letniej.

WYNIKI PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

KLASY I-III

KLASY IV - VI

ŁĄCZNA SUMA PUNKTÓW SZKÓŁ

HALLOWEEN POOL PARTY 2018r.

26 października 2018 r. Pływalnia "Nawa" zamieniła się w mroczne miejsce. A to wszystko za sprawą mrocznej wodnej imprezy - HALLOWEEN POOL PARTY!

Hall Pływalni i hala basenowa na jeden wieczór stały się niezwykle mrocznym miejscem, gdzie na wszystkich - małych i dużych - czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkich zabawiała Wiedźma Honorata, do tego odbyły się piekielne zawody na wodnym torze przeszkód, można było wziąć udział w tworzeniu mikstury czarnoksiężnika, bulgoczących potworów i łap wiedźmy, zrobić własnego duszka oraz sprawdzić się w różnych zadanich w Konkursie Cukierek albo Psikus. Dopełnieniem wszystkiego był niezwykle mroczny klimat i tematyczna muzyka!

Nikt nie wyszedł tego wieczoru z pustymi rękami! Na wszystkich czekały upominki oraz dynie.

Dziękujemy za tak liczny udział w Imprezie i zapraszamy na kolejne organizowane przez Pływalnię.

 

HALLOWEEN POOL PARTY 2018

Czytaj więcej...

HALLOWEEN POOL PARTY!

Już tradycyjnie z końcem października zapraszamy na halloweenowe szaleństwo wodne! Zapowiada się straaaaasznie fajna wodna impreza! 
W PROGRAMIE M.IN. :
- przygotowanie mikstury czarnoksiężnika

- stworzenie bąbelkowych potworów

rozłożenie na czynniki pierwsze halloweenowej dyni

- przygotowanie...łap czarownicy!
Do tego mnóstwo wiele strasznych i nieziemskich atrakcji, mroczny klimat, muzyka duchów! Zaplanujcie ten wieczór z Nami, zaznaczcie datę w kalendarzu, gdyż ilość biletów jest OGRANICZONA!

BILETY DO NABYCIA od 22.10.2018 W KASIE PM "NAWA" W II TURACH: o godzinie 9:00 i o godzinie 17:00. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Regulamin Halloween Pool Party dostępny poniżej.

Zapraszamy!

REGULAMIN HALLOWEEN POOL PARTY

OTWARCIE ZALEWU ZADĘBIE 1.09.2018

1 września 2018r. po kilkumiesięcznej modernizacji Zalew Zadębie w Skierniewicach został ponownie otwary. Z tej okazji odbyła się huczna impreza plenerowa, na której przygotowanych było mnóstwo atrakcji! Gwiazdą wieczoru była belgijska wokalistka - KATE RYAN. Oprócz Niej gościliśmy takich artystów jak Bayer Full oraz Sumptuastic.

Pogoda wyjątkowo dopisała! Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do korzystania z nowej infrastruktury Zalewu!

TURNIEJOWE ZMAGANIA WAKACYJNE

Kolejne letnie spotkanie w turnieju o tytuł wakacyjnego Mistrza NAWY za Nami. Coraz więcej dzieci spędza swój wakacyjny wolny czas na Pływalni, co bardzo Nas cieszy!

Kolejne spotkanie już 01.08.2018 o godzinie 12:00, serdecznie zapraszamy, każdy może dołączyć!

PIKNIK MUNDUROWY 22.07.2018

22.07.2018r. (niedziela) serdecznie zapraszamy na Rynek w Skierniewicach na II Piknik Mundurowy! Czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Start godzina 14:00!

 

TURNIEJ WAKACYJNY

11.07.2018 w środę odbyło się pierwsze turniejowe wakacyjne spotkanie z cyklu: "Zostań Mistrzem NAWY i wodnej zabawy!" organizowane przez Pływalnię w ramach letniej aktywności dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy próbowali swoich sił w pływaniu dystansem na 25m, 50m oraz 75m w duzym basenie oraz brali udział w konkursach i zabawach w małym basenie. Każdy wynik zawodników został skrupulatnie zapisany przez sędziów i na koniec najlepsi otrzymali upominki.

Spotkania w ramach turnieju odbywają się w każdą środę o godzinie 12:00, wstęp jest bezpłatny. 29.08.2018 nastąpi zsumowanie wyników i wyłonienie Mistrza NAWY! 

IX Plażowy Piknik Rodzinny ZALEWAYA 2018

W sobotę 23.06.2018 roku na Boisku Szkolnym przy ul. Szarych Szeregów 6 Pływalnia NAWA zorganizowała dziewiąty już Plażowy Piknik Rodzinny czyli ZALEWAYĘ.

Mimo kapryśnej pogody Impreza przyciągnęła wielu odwiedzających, a występujące tego dnia na scenie Gwiazy podniosły skutecznie temperaturę.

Na wszystkich odwiedzających Piknik czekała m.in. bezpłatna gorąca zalewajka, pokaz iluzjonistyczny, Turniej RODEO - na mechanicznym byku, występy artystyczne oraz występy Gwiazd: MARIO BISCHIN, FARBY oraz SMOLASTEGO. Dodatkowo czekało wiele innych atrakcji w strefie Zdrowia i Urody, Strefie Zabaw dla dzieci oraz w strefie gastronomii. Niezmiernie ważne (szczególnie na obecny okres wakacyjny) były warsztaty z pierwszej pomocy przygotowane przez WOPR oddział w Skierniewicach.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i za wspaniałą zabawę. Za rok ZALEWAYA tradycyjnie już nad Zalewem "Zadębie" w Skierniewicach!

ZAWODY PODSUMOWUJĄCE NAUKĘ PŁYWANIA SZKÓŁKI PM "NAWA" 20.06.2018

W  środę 20.06.2018r. odbyły się zawody podsumowujące rok (dwa semestry) Nauki Pływania najmłodszych grup (5-8 lat) w Szkółce Pływania, której organizatorem była Pływalnia Miejska NAWA.

W zawodach wzięło udział około 30 zawodników z 4 grup. Dla dzieci zaplanowano 6 konkurencji indywidualnych w formie zabawy jak i wykazania się umiejętnością pływania m.in. zjazd ze zjeżdżalni, wyławianie skarbów, skok do celu jak i pokazanie zdobytych umiejętności na dużym basenie (na głębokiej wodzie).

Po raz kolejny zawodnicy pływający pod okiem naszego instruktora świetnie się spisali podczas zawodów i każdy z pozytywnym skutkiem ukończył powierzone mu zadanie na dystansie w wodzie. Organizatorzy jak i instruktor Pani Ela są dumni z progresu, który zanotowali wszyscy startujący po ostatnich zawodach Mikołajkowych, które odbyły się w grudniu po I semestrze nauki.

Cieszymy się, że taka liczna grupa rodziców i dzieci Nam zaufała i sumiennie brała udział w zajęciach nauki pływalnia. Każdy z zawodników po udanych startach otrzymał pamiątkowy certyfikat i medal. Gratulujemy! 

IX Plażowy Piknik Rodzinny - ZALEWAYA 2018!

Wakacje coraz bliżej, dlatego trzeba przywitać je hucznie i głośno! Więc żeby tradycji stało się zadość w sobotę 23.06.2018 już po raz dziewiąty zapraszamy Was na PLAŻOWY PIKNIK RODZINNY-ZALEWAYA!
Tym razem (ze względu na trwające prace modernizacyjne nad Zalewem "Zadębie" ) zmieniamy lokalizację! Widzimy się na: OSIEDLU WIDOK NA BOISKU SZKOLNYM PRZY UL. SZARYCH SZEREGÓW 6 (teren Lodowiska).

Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji sportowo-rekreacyjno-muzycznych! Pomyśleliśmy zarówno o naszych najmłodszych Gościach jak i tych starszych - każdy znajdzie coś dla siebie!
Będzie bardzo muzycznie, sportowo, rekreacyjnie, piknikowo!

Oczywiście dumną Gospodynią Imprezy będzie najsmaczniejsza w Skierniewicach Zalewajka! Darmowa degustacja dla wszystkich!

Serdecznie zapraszamy!

MAGICZNY WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA 02.06.2018

W sobotę 02.06.2018 wspólnie z całymi rodzinami bawiliśmy się na magicznym WIDOKOWYM DNIU DZIECKA, który tradycyjnie już odbył się na Skateparku na Osiedlu Widok!

Piknik był niezwykle udany! Pogoda dopisała, a na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji:

> Pokaz iluzji w Wykonaniu zawodowego Iluzjonisty

> Zawody wędkarskie dla dzieci

> Występy artystyczne i taneczne

> Strefa Malucha

> Strefa Playmobile

> Koncert Zespołu YANKES

> Dmuchany park rozrywki

> Strefa sportu z konkurencjami sportowymi z nagrodami

> Warsztaty taneczne, plastyczne

> Kiermasze handlowe

> Przejażdzki motocyklowe, konne

> Makijaż dziecięcy

Dziękujemy za wspólną zabawę i za tak liczne przybycie! Do zobaczenia za rok na kolejnym Dniu Dziecka!

WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA 02.06.2018

02.06.2018r. gorąco zapraszamy na Magiczny WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA na Skate Parku w Skierniewicach na Oś. Widok. Czeka mnóstwo atrakcji!

W Programie m.in. :

- Występ Iluzjonisty! - magiczny pokaz z udziałem publiczności - godzina 16:30 (Scena). Magiczne pałeczki, piłeczki za uchem, latający sznurek to tylko część tego, co dzieje się podczas pokazu iluzji dla dzieci! Wesołe show rozbawi do łez, a magiczne sztuki wywołają duże zaskoczenie!

- Występ ZESPOŁU YANKES (Scena)

- Strefa Zabawy Malucha -  specjalnie przygotowana i wydzielona strefa zabawy dla dzieci do 3 lat !

- Konkursy sportowe, zabawy ruchowe, warsztaty taneczne, warsztaty plastyczne

- Zawody Wędkarskie - Staw na Oś. Widok od godziny 15:30

I wiele innych atrakcji! Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego! W piątek 11.05.2018 wzięliśmy udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowanych na Rynku w Skierniewicach.

Pomimo kapryśnej pogody humory Nas nie opuszczały :) Dzieci brały udział w Konkursie Rysunkowym z nagrodami, wyczarowywaliśmy dla Nich także różne balonowe cuda. Dziękujemy za miło spędzamy czas!

FINAŁ SSLP 2017/2018 klasy gimnazj. i ponadgimnazj. 25.04.2018

25 kwietnia 2018r. na Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Letnia Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Skierniewic.

W rywalizacji wzięło udział 80 zawodników z 7 zgłoszonych szkół. Wystawiły one zawodników klas VII szkoły podstawowej, II i III gimnazjum oraz  I-III liceum w konkurencjach indywidualnych i sztafetowych.

Uczniowie uroczyście otworzyli zawody biorąc udział w defiladzie szkół, otwierając oficjalnie Edycję Letnią Szkolnej Ligii Pływackiej. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Rywalizacja odbyła się w czterech stylach pływackich m.in w stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowych. Po zawodach wręczono  medale dla zwycięzców.

Była to druga i ostania edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Zimowej w nowym roku szkolnym 2018/2019.

WYNIKI INDYWIDUALNE SSLP 2017/2018 - Klasy gimnazj. i ponadgimnazj. 25.04.2018

25.04.2018r. po zakończeniu edycji letniej Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "Nawa" (edycja zimowa 2017 i edycja letnia 2018) klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wyniki indywidualne przedstawiają się jak w poniższym załączeniu:

Wyniki Indywidualne

 

Klasyfikacja Generalna SSLP klasy Gimnazjalne, Szkoły Ponadgimn. 2017/2018

25.04.2018r. po zakończeniu edycji letniej Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej Nawa klas gimnazjalnych (VII, II, III) oraz szkół ponadgimnazjalnych (I - III) (edycja zimowa 2017 i edycja letnia 2018) klasyfikacja generalna przedstawia się jak w załączeniu:

Klasyfikacja Generalna

FINAŁ SSLP 2017/2018 Szkoły Podstawowe - 20.04.2018

20 kwietnia 2018r. na Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Letnia Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach.

W rywalizacji wzięło udział 288 zawodników z 8 zgłoszonych szkół podstawowych ze Skierniewic. Szkoły wystawiały zawodników klas I-VI w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych. Największą frekwencją wykazały się klasy I.

Całe wydarzenie oficjalnie otworzyła defilada szkół.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Zawodnicy w sportowym duchu walczyli o miejsce na podium. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Po zakończeniu rywalizacji klas najmłodszych II blok zawodów przywitali uczniowie klas IV-VI, u których przewidziane były 3 konkurencje indywidualne.

Była to druga i ostania edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej w roku szkolnym 2017/2018.
Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Zimowej w nowym roku szkolnym! 

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2018 - Edycja letnia

Zapraszamy na Skierniewicką Szkolną Ligę Pływacką edycję letnią, o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej Nawa.

20 kwietnia wystartują Szkoły Podstawowe - klasy I - VI, 25 kwietnia - Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne (klasy VII SP, gimnazjum II/III, ponagimn. ).  Start godzina 8:15.

Komunikat organizacyjny klasy I-VI

Komunikat organizacyjny gimnazja i ponadgimnazj.

 

WIOSENNE PLĄSY -HAWAJSKA WIOSNA Relacja

06.04.2018 Pływalnia zamieniła się w wyspy hawajskie! Palmy, strefy relaksu pod palmami na leżakach, hawajskie tańce, hawajskie zabawy, konkursy, szaleństwa na torze wodnym - to wszystko i wiele innych atrakcji czekało na uczestników imprezy WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA!

Główną atrakcją wydarzenia był POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO w wykonaniu UKS Mazowia Synchro. Zawodniczki zaprezentowały się w duecie, solo oraz w kombinacji grupowej. Pokaz był niezwykle widowiskowy za co serdecznie dziękujemy.

Nikt nie opuścił Pływalni z pustymi rękami. Każdy z uczestników dostał iście hawajski naszyjnik z kwiatów, a w konkursach można było zdobyć hawajskie nagrody oraz dyplomy.

Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Pływalnię!

POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO W NAWIE!

W ramach Imprezy WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA 06.04.2018 (Piątek) zapraszamy o godzinie 19:15 na niezwykle widowiskowy POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO! W programie pokaz solo, w duecie oraz pokaz grupowy.

Serdecznie zapraszamy!

WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA!

Przywitajcie z Nami Wiosnę! I to jaką! - HAWAJSKĄ!

06.04.2018 (Piątek) zapraszamy na WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA! Godzina 19.00!
 
W PROGRAMIE:
- Niezwykle widowiskowy POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO!
- Wodny Tor Przeszkód (z nowymi elementami!)
- Hawajska Strefa Relaksu pod palmami
- Hawajskie pląsy i swawole w wodzie
- Konkursy i zabawy w hawajskim klimacie
- Upominki dla każdego!

Bilety, w cenie 15 zł w sprzedaży 4.04.2018r. I tura od godziny 9:00, II tura od godziny 18:00 w Kasie Pływalni - NIE REZERWUJEMY TELEFONICZNIE, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Jedna Osoba ma prawo do zakupu jednorazowo 3 biletów. Dzieci do lat 6 mogą brać udział w Wydarzeniu tylko z Opiekunem.

Serdecznie zapraszamy na niezwykle kolorową, słoneczną, wiosenną hawajską imprezę!
 

JARMARK WIELKANOCNY 2018

25.03.2018r. uczestniczyliśmy w Jarmarku Wielkanocnym na Rynku w Skierniewicach.
Pogoda dopisała, a dla małych i dużych przygotowanych było mnóstwo atrakcji!

W Namiocie Pływalni można było nauczyć się pierwszej pomocy przedmedycznej razem z WOPR odział w Skierniewicach, spróbować w niej swoich sił, a na scenie wziąć udział dzięki Nam w niezwykle wesołym, wiosennym i kolorowym interaktywnym programie rodzinnym "Pisanki z niespodzianką, w którym nagrody dla uczestników ufundowała Pływalnia. 

Dziękujemy za świetną zabawę i uśmiechy od ucha do ucha!

I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI - Relacja

23.03.2018r. w Pływalni Miejskiej Nawa odbył się I Niepodległościowy Bieg Pływacki zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

100 Pływaków przepłynęło dystans po 100m, aby uczcić tę rocznicę.

Czytaj więcej...

UCZCILIŚMY 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

W Piątek 23.03.2018r. I Niepodległościowym Biegiem Pływackim uczciliśmy w Pływalni Nawa 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

100 Pływaków przepłynęło (każdy z Nich) dystans 100 metrów,a wspaniała Inscenizacja Patriotyczna pt. "Teraz będzie Polska" przeniosła Uczestników i Gości Wydarzenia w lata 1914-1918.

Czytaj więcej...

I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI

W piątek, 23.03.2018r. o godzinie 10:00 w Pływalni odbędzię się I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Każdy ze 100 Pływaków pokona dystans 100 metrów. Podczas Wydarzenia nastąpi uroczyste podniesienie Flagi Państwowej oraz odśpiewanie Hymnu Narodowego.

W Wydarzeniu uczestniczyć będzie wielu znamienitych Gości m.in. Władze Miasta, Radni Miasta Skierniewice. Podczas Imprezy będzie mozna obejrzeć Inscenizację patriotyczną pt. "Teraz będzie Polska " w wykonaniu młodych aktorów z Teatru S/M ze Skierniewic oraz posłuchać lekcji historii.

Zapraszamy serdecznie na trubuny do uczestnictwa w tym tak ważnym Wydarzeniu oraz do kibicowania dzielnym Pływakom!

 

 

WIELKAMOC W MIEŚCIE!

W niedzielę 25.03.2018r. zapraszamy na Rynek w Skierniewicach na niezwykłą plenerową Imprezę.

Widokowy Dzień Dziecka 2016

Bal Noworoczny 2016

W imieniu Prezydenta Miasta Skierniewice i Rady Miasta Skierniewice mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Bal Noworoczny, który odbędzie się 23 stycznia 2016 r., o godz. 20:00, w Hali OSiR nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach.

Czytaj więcej...