Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Aktualności

AQUA JOGA

Zajęcia odbywać się będą w małym basenie (warunkiem uczestnictwa w nich jest wzrost osoby ćwiczącej min. 140 cm ).
Na czym polega AQUA JOGA?
To zajęcia typu Body&Mind wykonywane w wodzie. Zajęcia prowadzone są w spokojnym tempie, przy relaksującej muzyce. Składają się z trzech części:
✔️rozgrzewka
✔️Asany (pozycje Jogi (statyczne i dynamiczne) z serii równowaga i stabilizacja
✔️relaksacja

Celem zajęć jest rozciągnięcie mięśni przy jednoczesnym użyciu prawidłowego oddechu. Woda, która powoduje opór na mięśnie jednocześnie rozluźnia ciało nie powodując napięcia. Aqua Joga bardzo korzystnie wpływa na kształtowanie sylwetki oraz relaksuje ciało. Bardzo pozytywnie działa na stabilizację mięśni głębokich, układ ruchu i koordynację. Poprawia ruchomość w stawach i sprawność układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

Zajęcia prowadzone będą z aktualnym poziomem sprawności uczestników. Instruktor pokazuje trzy opcje jednego ćwiczenia - podstawową, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

To delikatna i bezpieczna forma ćwiczeń, dlatego polecana jest także kobietom w ciąży (po konsultacji z lekarzem i za jego zgodą).

Serdecznie zapraszamy!