Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Aktualności

MIKOŁAJKOWE ZAWODY NAUKI PŁYWANIA SZKÓŁKA PM NAWA Starszaki 14.12.2017

W dniu 14 grudnia 2017 na Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach odbyły się Mikołajkowe Zawody Nauki Pływania Szkółki PM NAWA na dużym basenie.

Dzieciaczki w wieku szkolnym mające w pierwszym semestrze zajęcia dwa razy w tygodniu podsumowały pierwszy semestr nauki w Szkółce reprezentując się doskonale przed rodzicami umiejętnościami, które uzyskały na zajęciach u Pani Ani i Pana Konrada. Frekwencja dopisała, każdy z uczestników wziął udział w 2 konkurencjach indywidualnych dostosowanych do umiejętności.

W zawodach wzięło ponad 110 osób z 10 grup pływackich. Dla każdego uczestnika przewidziany był medal za sumienną naukę i słodki drobiazg na odzyskanie sił po emocjonujących zawodach. Wydarzenie miało na celu propagowanie pływania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Gratulacje!

Wyniki